Ozubené hřebeny Janser TKB – A5

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Související zboží1
Ozubené hřebeny Janser TKB – A5skladem349 Kč/ ks288 Kč bez DPH
Náhradní ozubený hřeben TKB – A5 pro Mutteršpachtle (držadlo 28 cm). Přesně definovaná geometrie zubů vytváří paralelní „housenky“, takže se lepidlo dávkuje kontrolovaně a po přitlačení krytiny vznikne souvislá vrstva se spolehlivým smočením rubu.
Popis a použití
Náhradní ozubený hřeben TKB – A5 je určen pro Mutteršpachtle (držadlo 28 cm). Vroubkování A5 tvoří paralelní proužky lepidla („housenky“), čímž umožňuje přesné dávkování na rovné podklady. Souvislá vrstva se vytvoří až po přitlačení krytiny, což minimalizuje duté ležení a zajišťuje dobré smočení.
Parametry
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ | Ozubený hřeben TKB – A5 (výměnná lišta) |
| Kompatibilita | Držadlo Mutteršpachtle 28 cm |
| Materiál | Speciální kalená ocel |
| Šířka hřebene | 28 cm |
Rozměry zubu TKB A5
| Parametr (TKB A5) | Hodnota |
|---|---|
| Hloubka zubu | 1,00 mm |
| Šířka zubu | 1,35 mm |
| Šířka mostu mezi zuby | 1,45 mm |
| Úhel zubu | 55° |
Potřebujete poradit?


